Erinevus lehekülje "Kopeeri ja kleebi" redaktsioonide vahel

Allikas: Teadmusbaas
(Sissejuhatus)
1. rida: 1. rida:
 
= Sissejuhatus =
 
= Sissejuhatus =
  
Kopeeri ja kleebi tegevused arvutis tähendab kopeerimist (''Copy'') ja kleepimist (''Paste''). See tegevus on  vajalik  selleks, et  enda tööd arvutis lihtsustada. Milleks on vaja kirjutada ühte lõiku mitmesse erinevasse kohta mitu korda, kui saab kasutada Copy Paste meetodit. Või milleks kirjutada internetis olev tekst ümber tekstitöötlusesse, kui saab kasutada Copy Paste meetodit. Kuidas kasutada kopeeri ja kleebi meetodit, sellest tuleb juttu antud kasutusjuhendis.
+
Kopeeri ja kleebi tegevused arvutis tähendab kopeerimist (''Copy'') ja kleepimist (''Paste''). See tegevus on  vajalik  selleks, et  enda tööd arvutis lihtsustada. Milleks on vaja kirjutada ühte lõiku mitmesse erinevasse kohta mitu korda, kui saab kasutada Copy Paste meetodit. Või milleks kirjutada internetis olev tekst ümber tekstitöötlusesse, kui saab kasutada kopeeri ja kleebi meetodit.
 +
Lisaks tuleb juttu ka tõstmisest (''Cut''), mis on seoses kopeerimisega ära unustatud. Vaatame veel ka failidega kopeerimist, tõstmist ja kleepimist.

Redaktsioon: 25. november 2015, kell 06:53

Sissejuhatus

Kopeeri ja kleebi tegevused arvutis tähendab kopeerimist (Copy) ja kleepimist (Paste). See tegevus on vajalik selleks, et enda tööd arvutis lihtsustada. Milleks on vaja kirjutada ühte lõiku mitmesse erinevasse kohta mitu korda, kui saab kasutada Copy Paste meetodit. Või milleks kirjutada internetis olev tekst ümber tekstitöötlusesse, kui saab kasutada kopeeri ja kleebi meetodit. Lisaks tuleb juttu ka tõstmisest (Cut), mis on seoses kopeerimisega ära unustatud. Vaatame veel ka failidega kopeerimist, tõstmist ja kleepimist.