Erinevus lehekülje "Tarkvara testimise dokumentatsioon" redaktsioonide vahel

Allikas: Teadmusbaas
1. rida: 1. rida:
Käesolev on kokkuvõte ANSI/IEEE Standardist 829. Standard kirjeldab testplaani kui:
+
Käesolev on kokkuvõte ANSI/IEEE Standardist 829. Standard kirjeldab testplaani kui: “Dokumenti, mis kirjeldab kavatsetava testimise ulatust (''skoop''), lähenemisviisi (metoodikat), vahendeid ja ajakava. Dokument määratleb testivad ühikud (osad), iseärasused, milliseid on vaja testida, testimise tööülesanded ja isikud, kes teste teostavad ning kõik riskid, mis nõuavad situatsiooniplaneerimist (''contingency planning'').”
 
 
“A document describing the scope, approach, resources, and schedule of intended testing activities. It identifies test items, the features to be tested, the testing tasks, who will do each task, and any risks requiring contingency planning.”
 
  
 
This standard specifies the following test plan outline:
 
This standard specifies the following test plan outline:

Redaktsioon: 27. veebruar 2018, kell 09:15

Käesolev on kokkuvõte ANSI/IEEE Standardist 829. Standard kirjeldab testplaani kui: “Dokumenti, mis kirjeldab kavatsetava testimise ulatust (skoop), lähenemisviisi (metoodikat), vahendeid ja ajakava. Dokument määratleb testivad ühikud (osad), iseärasused, milliseid on vaja testida, testimise tööülesanded ja isikud, kes teste teostavad ning kõik riskid, mis nõuavad situatsiooniplaneerimist (contingency planning).”

This standard specifies the following test plan outline:Allikad:
  1. Testplaani kokkuvõte


⇐ Tagasi IEEE standardite loetelu juurde