Zillable

Allikas: Teadmusbaas
Redaktsioon seisuga 11. jaanuar 2018, kell 07:50 kasutajalt Kaspar.veldermann (arutelu | kaastöö)

Zillable kohta

Mis on Zillable

Zillable on suurepärane vahend, mille abil meeskonnad saavad koostööd teha, ülesannete lihtsustamiseks ja töö hõlbustamiseks, isegi töötades erinevates asukohtades. See on veebipõhine platvorm, kus meeskonnajuhid saavad hõlpsasti suhelda meeskonnaliikmetega ja hallata projekte ja. meeskonna liikmed saavad hõlpsalt suhelda ja jagada andmeid. Lihtne koostöö ja kommunikatsioon võimaldab lihtsustada töövoogu ja soodustab innovatsiooni.

Internet ja sotsiaalne meedia on meie kultuuri oluliselt muutnud. On ilmnenud mitmed suhtlusvõrguplatvormid, mis võimaldavad inimestel püsida ühenduses, isegi kui nad on tuhandeid miili kaugusel, jagades oma elu ja kogemusi kaugusest hoolimata. Kas poleks tore, et oleks olemas sarnane platvorm, mis võimaldab teil pigem suhelda kui mitte teha tööd ja suhelda oma meeskonnaga kõikjalt maailmast?

Noh, just seda saab Zillable teha! See on platvorm, mida kasutatakse spetsiaalselt ettevõtte koostööks, kus kasutajad saavad oma ülesandeid ja projekte efektiivselt juhtida, märkida oma eredad ideed, suhelda oma meeskonnaga reaalajas ja hõlpsasti failide jagamiseks. Andes vahend, mis ühendab ühes kohas kõik vajalikud tööriistad, aitab Zillable töötajatel ja tööandjatel suurendada oma üldist tootlikkust ja vähendada stressi, kas nad asuvad ühes ja samas ruumis teises kontinendis.

Toote Detailid

Algus Hind 10,00 USD kuus / kasutaja

Hinnakujundusandmed 10 dollarit ühe kasutaja kohta kuus, arve iga-aastaselt või 12 eurot kasutaja kohta, arve iga kuu

Tasuta versioon

Tasuta prooviversioon

Kasutuselevõtt Pilve, Saas, Web

Telefon - Android Emakeeles

Telefon - iOS Emakeeles

Koolitus Dokumentatsioon

Toetus Online
Allikad:

Zillable Lehekülg
Koostaja: Kristen Järvala