Dead Drop

Allikas: Teadmusbaas

Dead Drop

Eestikeelne verisoon


"Dead Drop" tarkvara on online-koostööpartneriks mõeldud ettevõtele. Funktsioonid hõlmavad tarkvara mitmeid atribuute, mis muudavad selle ideaalseks sõnumivahetuseks, failide jagamiseks ja töö tegemiseks koos meeskonnaga või äripartneritega. Ressursikeskus sisaldab videoõpetusi selle kohta, kuidas veebipõhist rakendust kasutada. Blogis on rohkem ressursse, kuidas Dead Drop'i kasutada, samuti näpunäited meeskonna juhtimiseks, tootlikkuse ja tehniliste uudiste jaoks.


Inglise keelne verisoon

"Dead Drop" software is a business to business online collaboration tool. Features cover the many attributes of the software that make it ideal for messaging, file sharing, and getting work done with a team or business partners. The resource center contains video tutorials on how to use the online application. The blog covers more resources on how to use Dead Drop, as well as tips for team management, productivity, and tech news.

Dead Dropi tunnused

  • Jagage faile, mis on mõeldud ainult teie ja teie äripartneri silmis. Saatke sõnumeid ainult oma projektidega seotud liikmetele, ilma muretsemata andmete lekke pärast.
  • Suhtle ja toimige projekti järgi. Ainult need, kes töötavad konkreetse projekti puhul, saavad pääseda sellele jagatud andmetele. Vältige lekkeid isegi oma ettevõtte võrgus.
  • Jälgige äritegevuse edenemist ettevõtjate koostöös Dead Dropi ohututes piirides. Lisage vahelehti ja sündmusi igale kalendrile, kui projektid liiguvad edasi.
  • Dead Drop võimaldab teil töötada piiranguteta. Lisage nii palju äripartnereid, projekte, faile ja sõnumeid vastavalt vajadusele ja maksate ainult 79 dollarit.
  • Püsige lisaks kõigele, mis juhtub teie kontol ja teie projektide raames. Käitage aruandeid ja kontrollige sisselogimise katsed, kasutajate asukohad ja IP-aadressid.
  • See meeskonnatöö tarkvara on lihtne töötada ja võimaldab täielikku kontrolli. Administraatorina saate oma andmebaasi taastada ja varundada igal ajal.


Toode detailid

Algus hind: ei paku müüjat

kasutuselevõtt: Cloud; SaaS; Web

Koolitus: Documentation;

Webinars; Otseülekanne

Toetus: Online; Töötundide arv

A cartoon centipede reads books and types on a laptop.
The Wikipede edits Jansar Kajandi.


Asukoht kus kohast saab osta seda programmi https://deaddropsoftware.com/

Allikad:

https://www.capterra.com/p/165476/Dead-Drop/

https://deaddropsoftware.com

grupitöö tarkvarade nimekirja

koostas: Jansar Kajandi