Kahootz

Allikas: Teadmusbaas

Mis on kahootz?

Kui see on pilvete koostöö, on see Kahootzis! Kui loote Kahootzi veebipõhise tööruumi , katkestate viivitamatult kommunikatsiooni tõkked ja teeb koostööd - nii oma organisatsiooni sees kui ka välispartnerite ja kõigi jaoks. See on kiire ja pilvupõhine ning see ühendab inimesi ideede jagamiseks ja koostööks, kas nad vajavad ajurünnakut, läbirääkimisi tehingute üle, meeskondade loomist, tegevuste juhtimist, uuendusi, oskuste parandamist või rohkem. Kui see on koostööl, on see Kahootzis. Need on mõned veebipõhised töökoha funktsioonid, mis muudavad Kahootzi juhtumi - teie tee.

Ärifailide jagamine - Tänu turvalisele koostööprogrammile, millel on täiustatud juurdepääsujuhtum, hoitakse teie dokumendid alati ohutut silma.

KellOnline-ülesanne ja projektijuhtimine - Kui teie inimesed on Kahootzis, saavad nad täita ülesandeid kokkulepitud aja jooksul, kui see neile kõige paremini sobib - ja näete ja jälgige edusamme lühidalt.

AruteludOnline meeskonna juhtimine - Kõrvaldage tüütu töö koondatud tagasiside saamiseks mitmest allikast, viies selle samasse veebipõhisesse tööruumi - kommenteerige ükskõik millist sisu või toimige koos dokumentide jaotiste kaupa.

TickKonsultatsioonitarkvara - Hankige tagasisidet kogukondadest, kogudes ja võrdledes arvamusi arutelufoorumitega, kiirete küsitluste ja interaktiivsete küsimustikega.

FailiSidusrühmade haldamise tarkvara - Määrake liikmed meeskondadele, kontrollige nende õigusi sisu lisamiseks või muutmiseks, lisage tööruumi ja personaalsed juhtnupud olulist infot ning kasutage kasutajaprofiilid, et luua tõeline kogukonna tundmine.

MüükProjektiaruande tarkvara - Üksikasjalikult analüüsige grupi koostööd - uurige vastuseid ja tegevuse andmeid sügavamalt, küsige küsitlustest ja küsimustikest kohe tulemusi, looge graafikuid või eksportige andmed mis tahes vormingus Excelist XML-i.

Miks Kahootz?

Turvaline failide jagamine Cloudi vanuse järgi Failide jagamine. Projekti juht. Rühma arutelu. Andmete analüüs. Ühenduse konsultatsioon. Ärikoostöö vajab kõiki neid asju ja veelgi - ja nüüd saate neid Kahootzis kokku viia. Hüvasti päevadele, mil iga ülesanne ja projekti meeskond tundus vajavat teist tüüpi tarkvara. Kui oled Kahootzis, siis te ei teosta mitte ainult ühist eesmärki - saate oma organisatsiooni meeskondi, ülesandeid ja projekte hõlpsalt kokku panna ühes lihtsas ja kulutõhusas süsteemis, mida saab uuesti kohandada, et toetada iga rühma konkreetseid vajadusi. Kõige parem on see turvaline, kohanemisvõimeline, täielikult ligipääsetav ja on ehitatud kümme aastat reaalse maailma kasutuselevõtust ja kasutamisest. Lisateabe saamiseks järgige allolevaid linke.

Kahootzi vägi

TickTööpildi mallid - Loo spetsiaalselt loodud mallidele vahetu kontekst ja eesmärk teie tööruumile ja kasuta neid vajaduse korral uuesti ja uuesti.

TickTurvalisus ja usaldusväärsus - Teie andmed on igal etapil kaitstud ja meie turvasüsteeme kontrollitakse rangelt ja korrapäraselt. Teil on ka täielik kontroll selle üle, kes teie sisule pääseb.

TickEttevõtte tasandi tugi ja nõustamine - Kahootz on teile INOVEMi ettevõtluse tasandi pilvetegevuse turuliidrid. Te saate maksimeerida oma investeeringuid meie ekspertide tugiteenuste ja nõustamisteenustega.

TickTuru juhtiv ligipääs - Kahootz on ehitatud nii, et see oleks kõigile kasutajatele juurdepääsetav , olenemata sellest, kuidas nad veebi pääsevad. Valitsus tagab ligipääsetava pilvealase koostöö tarnimise oma sugupuu, et alati järgite kehtivaid puuetega inimeste diskrimineerimise õigusakte.

TickKoostöö Cloudis - Taskukohane, skaleeritav ja kohanemisvõimeline - koostöö tulevik on Cloudis ja Kahootz on sellel teel. Lisateavet pilvete koostöö eeliste kohta.

TickTõestatud efektiivsus - Ärge võtke meie sõna selle eest! Pilvede koostöölahenduste pakkumine peaaegu kümne aasta jooksul on meie kliendid meie tarkvaraga nii palju saavutanud - ja andnud meile suurepärase tagasiside. Lisateabe saamiseks külastage seda jaotist.

TickRohkem kontrolli - Kahootzi süsteemi haldamine võimaldab lihtsalt luua mis tahes online-koostöö jaoks ideaalseid tingimusi.

TickCIO sõbralik - Kui vajate täiustatud teenuste taset või sügavamat süsteemi integratsiooni, saate oma Kahootzi litsentsi uuendada oma Enterprise Editioni igal ajal.


Video Kahootz'i kohta [[1]]

Koostas:Kimberly Karu