Kasutusjuhend Powershell ISE 2.0 Windows 7

Allikas: Teadmusbaas

Kasutusjuhend Powershell ISE 2.0 Windows 7

Windows PowerShelli integreeritud skriptimise keskkond (ISE) on kasutaja program mis on Windows Powershellile. Windows PowerShell ISE te saate käske kirjutada ja testida ja paljugi muud. Te saate kasutada menüü tegumiriba ja klaviatuuri, et teha samu ülessandeid mida muidu te teete Windows PowerShelli konsoolis. Näiteks siis kui te Windows Powershell IES-s tahate siluda skripti, et määrata ära rea murdepunkti Windows PowerShell ISE-s vajutage lihtsalt koodi peal paremat arvuti hire klahvi ja siis valige Toggle Breakpoint.


Proovige neid funktsioone Windows PowerShell ISE.

Multiline editing: Et sisestada tühi rida praegusele olevale tekstile käsu paneelil vajutage SHIFT+ENTER.

Selective execution: Et panna jooksma teie valitud skripti tehke tekst aktiivseks ja siis vajutage Run Script button. Või, vajutage F5 või siis F8.

Power.png

Context-sensitive help: Kirjutage Invoke-Item, ja vajutage F1. Abi fail avaneb Abi teemale Invoke-Item cmdlet.

Windows PowerShell ISE laseb teil muuta mõndasid aspekte oma välimusest. Selle on enda Windows PowerShell profiil, kuhu te saate mahutada funktsioone, varjunimesid, muutujaid, ja käske mida te kasutate Windows PowerShell ISE-sand commands.


Kuidas käivitada Windows PowerShell ISE

1.Tehke üht järgnevast: ◦Vajutage Start menüüle, avage sealt All Programs, võtke sealt Windows PowerShell V2, ja siis klõpsaker arvuti hire vasak poolse klahviga selle peale Windows PowerShell ISE.

•Windows PowerShell konsoolis Cmd.exe, või Run box, kirjutage, powershell_ise.exe.

Kuidas saada abi Windows PowerShell ISE

Help menu, vajutage Windows PowerShell Help. Või, vajutage F1. Fail mis avaneb Windows PowerShell ISE and Windows PowerShell, sisaldab kõike abi materjaale Get-Help cmdlet.

Miks kasutada Windows Powershell ISE-d tavalise Windows Powershelli asemel?

•Esiteks: Windows powershell ISE-s on kopeerimine lihtsam tehke tekst aktiivseks ja vajutage lihtsalt Ctrl+C.

Tabs: Iga erineva käskluse jaoks saate te kasutada erinevaid "Tabse" mitte ei pea kõike ühel ja samal Tabsil kasutama. Author: Aarne Sünd