SA15

Allikas: Teadmusbaas

Õppekava Süsteemiadministraator, 443 neljanda taseme kutseõppe jätkuõpe

Vastu võetud 30 õpilast, millistest 15 õpilast alustab septembris ja 15 õpilast jaanuaris-veebruaris Töö toimub valdavalt eõppe keskkondades nagu Microsoft IT akadeemia, Cisco võrguakadeemia ja Oracle veebiakadeemia. Õpe sisaldab prkaktikat ja lisaks kahele põhiõpingu moodulile (Windows Server paigaldaminse, haldamine, hooldamine ja Linux alused, haldus) tuleb õppuritel sooritada ka üks valikmoodul (Cisco võrkude alused või Oracle andmebaasid)

Selleks, et saada juurdepääs Microsoft Online Learning portaalile peab Kehtna MTK MS IT akadeemia õpetaja või lehe administraator looma ppurile konto või saatama talle iseregistreerumise lingi. Lingi kaudu saab juurdepääsu konkreetsele õppeplaanile või kõikidele Kehtna MTK MS IT akadeemia materjalidele. Mõlemal juhul saab õppur elektronkirja informatsiooniga (lingi), kuidas õpinguid alustada.

Uue Microsoft IT Akadeemia konto aktiveerimine:

1. Saadud elektronkirjas on link, mida tuleb klikkida või siis kopeerida ja sirvimisprogrammi aadressribale kleepida (Parem kasutage MS õppematerjalidega töötamiseks IE-d). Kui te kirja pole saanud, kontrollige oma rämpsposti kaust üle! Kui seda ka seal pole, võtke oma rühmajuhataja või õpetajaga ühendust, sest eposti aadress võis olla ebatäpne.

2. Registreerumiseks on vajalik Microsoft konto: see võib olla MSN, Hotmail või Windows Live konto. Kui Teil on neid mitu, siis valige üks ja sellega on seotud siis IT akadeemia. Teine võimalus on kasutada Office 365 kontot, kui me oleme selle konto kasutamise oma akadeemia pool lubanud.

3. Kooli IT akadeemiaga liitumiseks või registreerumiskoodi lunastamiseks või registreerumislehe lisamiseks on vaja sisestada koolipoolne registreerumiskood (kui see polnud juba lingis olemas), sisestada oma igapäevane eposti aadress, mille järgi õpetaja või admin Teid üles leiab ja klikkida Submit.

4. Järgnevas aknas loe kasutustingimused läbi ja kinnita oma nõusolekut "I Accept" ning kliki "Continue".

5. Järgmises aknas täida kõik vajalikud (tärniga) väljad.

6. Kliki "Save".