Voxwire Web Conferencing

Allikas: Teadmusbaas
Voxwirelogo.jpg

Mis see on

Voxwire'i koosolekuruum on piiramatu seadmelt seadmele veebi konverentsi rakendus, mis lubab inimestel näha ja rääkida üksteisetega, saata tekst sõnumeid ja jagada samu veebilehti ja esitlusi nende seadmete ekraanidelt ükskõik kus kohast maailmas. Seda saab kasutada privaat suhtluseks või suurte gruppide liikmetega. Voxwire on täielikult sobilik tänapäevaste mobiil seadmetega kaasa arvatud iPhone, iPad, ning Android ja Blackberry seadmed.

Erinevalt teistest veebi konverentsi toodetest ei ole vajalik külalistel osta litsents, et sinuga rääkida. Ükskõik kellel on kõlarid ja kuuleb sind koosoleku ruumis. Kui töölaua kasutajatel on mikrofon siis nad saavad sinuga rääkida. Kõik saavad suhelda teksti vestluses ja sa saad asetada dokumente ja veebilehti nende ekraanidele. Sellepärast Voxwire'i arenenud tehnoloogia on lõplikult brauseri põhine, kasutades Adobe Flash'i, ükskõik kes on kutsutud sinu koosolekuruumi on juba tõenäoliselt valmis osalema. Ainult veebibrauser, näiteks Internet Explorer või FireFox ja valikuline veebikaamera on vajalikud, kui teie külalised tahavad, et teised neid näeksid. Mobiili ja tahvelarvuti kasutamine ei saa olla lihtsam. Lihtsalt lae alla rakendus ja ongi kõik. Ei Mingisugust telefoni ega keerulisi sissepääsu koode.

Kuidas see töötab

Selle kasutamine ei saa olla lihtsam. Siis kui sa lood koosolekuruumi, sa saadad emaili kutsed kõigile keda sa tahad kutsuda. Seda saab ka teha läbi sinu personaalse emaili või läbi Voxwire'i mugava valiku "kutsu osalejaid". Kui on soov ühineda koosolekuruumiga siis lihtsalt logi sisse Voxwire võrku. Sina ja sinu osalejad veebi brauseris ja mobiil seadmetes ühinevad läbi ühe nende veebikonverentsi serveri, mis asub Voxwire'i andmekeskuses. Sa saad siis pingutusteta näha teisi (kui kasutatakse veebikaameraid), rääkida kristallselge audiokoostööga koos valgete tahvlite, kasutada teksti vestlust ja PowerPoint ja teist tüüpi esitlusi läbi Voxwire'i arenenud, voolava keskonna. Voxwire veebikonverentside koosolekuruum säästab sind mitmesugustest kallistest litsentsikuludest ja suure ribalaiusega tasudest, üritades kohtumisi oma kontoris hoida.


Mis on Voxwire'i võimed ja funktsioonid

 • Emakeelne tugi kaasaegsetele mobiil-, nutitelefoni- ja tahvelarvutitele
 • Töölaud-koosolekud on täielikult brauseripõhised, midagi ei pea allalaadima
 • Töötab Windowsi, Maci, Linuxi veebibrauserites
 • Ekraani/töölaua jagamine
 • Integreeritud video konverentsid
 • Koosolekute salvestamine ja esitamine
 • Täis dupleks hääl (rääkimine samaaegselt)
 • Tahvli jagamine, tekst vestlus, koostööprojekt
 • Kohandatav ekraanipaigutus veebis koosolekutel
 • Täiustatud kasutaja juurdepääsu haldamine
 • Koosolekuruumi võimsus kuni 2000 inimest korraga
 • Jaga pilte ja faile online koosoleku ajal
 • Microsoft PowerPointi esitluse jagamine
 • Esitage ja jagage Exceli töölehti, Wordi dokumente ja palju muud


Mis on Voxwire'i kohtumisvõimekus

Igal koosolekuruumis saab osaleda kuni 1000 kasutajat. Audio- ja videovoogude arv on piiratud ainult Interneti-ühenduse ribalaiusega. Iga töölaua operatsioonisüsteem ühildub Voxwire'iga, tingimusel, et kasutusel oleval veebibrauseril on installitud Adobe Flash. Kõik moodsad mobiilsed, nutikad telefonid ja tahvelarvutid on loomulikult toetatud.

Hinnad on toodud tabelis 1


Tabel 1. Hinnad

vali oma plaan $19.99 kuus $29.99 kuus $49.99 kuus populaarseim $99.99 kuus
Osalejad 10 25 50 100
kokkusaamisi kuus lõpmatu lõpmatu lõpmatu lõpmatu
salvestamine + + + +
töölaua kaugjuhtimine + + + +
arvuti kaugjuhtimine + + + +
tahvli ülekanne + + + +
video ülekanded + + + +
PC jaMac ühilduv + + + +


Saate laiendada oma koosolekuruumi läbilaskevõimet kuni 2000 osalejani ainult 1$ kuus ühe osaleja kohta.


Allikad:

Tagasi grupitöö tarkvarade nimekirja

koostas: Kaur Kurel