Zillable

Allikas: Teadmusbaas

Zillable kohta

Mis on Zillable

Zillable on suurepärane vahend, mille abil meeskonnad saavad koostööd teha, ülesannete lihtsustamiseks ja töö hõlbustamiseks, isegi töötades erinevates asukohtades. See on veebipõhine platvorm, kus meeskonnajuhid saavad hõlpsasti suhelda meeskonnaliikmetega ja hallata projekte ja. meeskonna liikmed saavad hõlpsalt suhelda ja jagada andmeid. Lihtne koostöö ja kommunikatsioon võimaldab lihtsustada töövoogu ja soodustab innovatsiooni.

Internet ja sotsiaalne meedia on meie kultuuri oluliselt muutnud. On ilmnenud mitmed suhtlusvõrguplatvormid, mis võimaldavad inimestel püsida ühenduses, isegi kui nad on tuhandeid miili kaugusel, jagades oma elu ja kogemusi kaugusest hoolimata. Kas poleks tore, et oleks olemas sarnane platvorm, mis võimaldab teil pigem suhelda kui mitte teha tööd ja suhelda oma meeskonnaga kõikjalt maailmast?

Noh, just seda saab Zillable teha! See on platvorm, mida kasutatakse spetsiaalselt ettevõtte koostööks, kus kasutajad saavad oma ülesandeid ja projekte efektiivselt juhtida, märkida oma eredad ideed, suhelda oma meeskonnaga reaalajas ja hõlpsasti failide jagamiseks. Andes vahend, mis ühendab ühes kohas kõik vajalikud tööriistad, aitab Zillable töötajatel ja tööandjatel suurendada oma üldist tootlikkust ja vähendada stressi, kas nad asuvad ühes ja samas ruumis teises kontinendis.

Toote Detailid

Algus Hind 10,00 USD kuus / kasutaja

Hinnakujundusandmed 10 dollarit ühe kasutaja kohta kuus, arve iga-aastaselt või 12 eurot kasutaja kohta, arve iga kuu

Tasuta versioon

Tasuta prooviversioon

Kasutuselevõtt Pilve, Saas, Web

Telefon - Android Emakeeles

Telefon - iOS Emakeeles

Koolitus Dokumentatsioon

Toetus Online

Meeskonna suhtlus

Zillablei kõige olulisem asi on läbipaistev ja reaalajas suhtlemine. Kommunikatsioon on oluline mis tahes meeskonnale, olenemata sellest, kas olete Fortune 500 ettevõttes või väike käivitamisel.

Platvormil on Zillable funktsioon, mis võimaldab selle liikmetel vestelda. Kui lisate platvormile oma koostööpartnereid virtuaalse meeskonna moodustamiseks, saavad nad suhelda vestlusfunktsioonide kaudu. Meeskonna liikmed saavad tõstatada küsimusi ja ideid reaalajas. Meeskonna juhid ja projektijuhid saavad parandusi, kiiret ajurünnakut ja ülesannete täitmist platvormi kaudu.

Meeskonna juht suudab näha, et iga töö lõpetatakse enne projekti lõppemist, jälgides iga juhatuse loodud loendeid. Ülesannete üleviimine ühest loendist teise (järjestatud ülesannetest käimas või lõpetatud) pakub juhtidele reaalajas uuendusi.

XD.jpg

Failide jagamine

Andmete edastamine, mitte ainult suhtlemine, juhtub reaalajas, seega on kõik projekti jaoks vajalikud dokumendid hõlpsasti hallatavad ja jagatud. Tiimiliikmed võivad avaldada ka PDF- või Wordi dokumente. See tähendab, et saate Dropboxi tühjendada ja hakata kasutama Zillable'i failide jagamise võimalusi. See on üks kuutasu oma õlgadele!

Sisseehitatud postitussüsteem

Zillable'il on sisseehitatud erasõnumite saatmise või postitamise süsteem. Seda on lihtsam kasutada ja mugavam sidevahend tööl kui tavapärane e-posti aadress. Saate hõlpsasti jõuda kõigisse ettevõtetesse hõlpsasti Zillable'i kaudu, ilma et peaksite oma e-kirja koostamiseks teist e-posti platvormi kasutades oma brauseris kasutama veel üht e-posti kliendit või avama uue vahekaardi. Veelgi enam, delikaatset teavet sisaldavaid dokumente jagatakse ilma riskita ja ei pea muretsema, kui suured failid rikuvad.

Innovatsiooni juhtimine ja ideekultuur

Läbi Zillable'i saavad meeskonnad juhtida ka innovatsiooniprotsesse ja võimaldada suurepäraste ideede kasvatamist. Zillable aitab parandada ja täiustada kehtivat protsessid, nagu meeskonna liikmed võivad kergesti kaasa nende ideede Idea lõik, ja teised liikmed võivad meeldib , Jaga , või Bookmark ideed

Innovatsiooni puhul võib meeskond seada eesmärgid ja kasutada võimalusi nende eesmärkide saavutamiseks, kuna uusi ideid, tooteid ja protsesse saab hõlpsasti tutvustada. Zillable võimaldab seda juhtuda. Iga meeskonnaliige on julgustatud panustama, aitades meeskonna kasvu ja arengut.

Zillable'il on tööriistad, mis võimaldavad ajurünnakuid, uute ideede haldamise tööriistu ja igat liiki uuenduste haldamiseks kasutatavaid tööriistu.

Mida saab Zillable teha?

Lihtsalt öeldes saab Zillable hoida kursis oma projektidega ja oma meeskonnaliikmetega kursis, mis võimaldab teil meeskonda saavutada eesmärkide saavutamiseks ja kasvu edendamiseks.

Meeskonna läbipaistvus on kinni peetud. Zillable'iga ei pea teie meeskond sageli kohtumiste käigus läbima hoolikaid, aeganõudvaid aruandeid projektide seisundi kohta. Võite lihtsalt tutvuda projektiga ja ise näha, mis tegelikult toimub ja kus meeskond liigub. Näete kõigepealt väljakutsed, millega meeskond silmitsi seisab, samuti nende edusammud.

Suhtlusajalugu on kättesaadav. Zillablega on hõlpsasti juurdepääsetav oluline teave, dokumendid, arutelud ja kõik muu, mis on varem esitatud või käsitletud. Te ei pea minet või isegi sekundit minema, et minna oma ajaloost tagasi teatud teabe või dokumentide leidmiseks. Miks? Kuna saate kasutada otsing funktsionaalsust Zillable ja sisend asjakohaseid märksõnu. Saate kasutada otsingukasti või lihtsalt vajutada Control + K, kui olete Zillableis ja võite alustada otsimist kohe

Meeskonnatöö on ergutatud. Meeskonnas töötamise kultuur on oluline. Keegi ei saa tööd ilma meeskonnata hõlpsasti tööd teha. Kasutades Zillable, teate juba, kes teatud projektidesse minna.

Aeg on oluline, ja Zillable'iga on aega hästi hallatud. See platvorm aitab teil salvestada tohutult palju aega, mis oleks kadunud, kui oleksite valinud sama vana süsteemi, rohkemate koosolekute jaoks staatuse uuendamiseks ja meilide haldamiseks.

Nagu kõikides suhtlusvõrgustikes kasutatavates platvormides, on Zillable probleemivaba ja lõbus kasutada. Kokkuvõttes on see nagu kõikvõimalik online-koostööplatvorm, mis ühendab kõik rakendused, mida peate oma töö tegemiseks kasutama.


Allikad:

Zillable Lehekülg
Koostaja: Kristen Järvala